دندانپزشکی 88 کرمانشاه
 
PortalHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 !!!چگونه پدر و مادر را حرص دهیم

Go down 
AuthorMessage
saman.fPosts : 80
Join date : 2010-05-02

PostSubject: !!!چگونه پدر و مادر را حرص دهیم   Sun Jun 06, 2010 5:36 pm

پدر و مادر موجودات بسیار دوست داشتنی، عزیز و نازنینی هستند كه باید خیلی خیلی زیاد قدرشان را بدانیم. اما نمی دانم چرا این قدر اذیت كردن آن ها كیف دارد! شاید به این دلیل است كه آن ها تنها كسانی هستند كه هرقدر شما اذیتشان كنید، باز هم شما را دوست خواهند داشت. بنابراین پیشنهادات پایین را در مورد درآوردن حرص والدینتان به كار ببندید و مطمئن باشید كه آن ها همیشه شما را بیش از هر كس دیگر دوست خواهند داشت.


1- سعی كنید همواره در مقابل دود سیگار دوستانتان قرار بگیرید، به طوریكه از فاصله 100 متری هم لباستان بوی سیگار بدهد و بعد با همین وضعیت به خانه بروید و نزدیك پدر و مادرتان بنشینید. برای اطمینان از ناراحت شدن آن ها سعی كنید چند نخ سیگار همواره در جیب لباس های چرك خود بگذارید!


2- همیشه به مادرتان این نكته را یادآوری كنید كه هر وقت دخترخاله تان را می بینید یاد شامپانزه های آفریقایی می افتید و به پدرتان هم بگویید هیكل دخترعمویتان شبیه هیكل "مهاتما گاندی" می باشد!


3- سوئیچ ماشین پدرتان را بردارید و در اسرع وقت آن را به نزدیك ترین تیر برقی كه دیدید، بكوبانید!


4- به آن ها بگویید كه عضو جنبش سبز هستید و هر روز در میادین ونك، فاطمی و ولیعصر با لباس شخصی ها درگیر می شوید و همین روزهاست كه بازداشت شوید.


5- با پیرزن فضول همسایه كه همیشه در كارهای شما سرك می كشد و به والدینتان راپورت می دهد درگیر شوید و كارهایی كنید كه آبروی پدر و مادرتان در مجتمع مسكونی بریزد. مثلاً با اسپری روی درب خانه پیرزن شكلك بكشید، تمام كفش هایش را سوراخ كنید، آنتن روی پشت بامش را بشكنید، لباس های روی بندش را پاره كنید و اگر دل خیلی پری دارید در راه پله او را به پایین پله ها هل دهید!


6- خریدهای پیرمرد همسایه تان را كه لنگان لنگان و به زحمت از سركوچه می آورد، به بهانه ی كمك كردن بگیرید و همه را در سطل زباله سر كوچه بریزید!


7- هر روز و به هر نحوی شده كتك مفصلی به پسر همكار پدرتان بزنید.


8- اگر مادرتان معلم بود، بروید سر كیفش و همه برگه های امتحانی دانش آموزان را صحیح كنید.(به همه بیست بدهید!)


9- دور از چشم مادرتان توی قابلمه غذا مقادیر متنابهی نمك و فلفل بریزید و موقع سرو غذا از خانه جیم شوید.


10- یك هفته به خانه دوستتان بروید و موبایل خود را خاموش كنید تا والدینتان نگران شوند. بعد كه برگشتید به آن ها بگویید كه یادم رفت تماس بگیرم.11- به آن ها تأكید كنید كه رشته دندانپزشکی را دوست ندارید و قصد دارید در آینده شاعر شوید!12- در حضور آن ها خود را به زمین بیاندازید و تظاهر كنید كه به بیماری صرع مبتلا هستید.13- به آن ها بگویید كه یك سال قبل و بدون اطلاعشان با یك زن بیوه كه هفت بچه دارد ازدواج كرده اید و فرزند خودتان هم تازه به دنیا آمده!


14- هر روز صبح از آن ها بپرسید كه آیا بچه واقعی آن ها هستید یا نه؟ و از این موضوع اطمینان حاصل كنید كه در بیمارستان شما را با نوزاد دیگری عوض نكرده اند!15- موقع تحویل سال نو خانه را ترك كنید و با دوستانتان به جزیره كیش بروید
پی نوشت:

.موارد بالا همه شوخی بود. باید انسان خیلی بی رحم و بی عاطفه باشد که آن ها را روی پدر و مادر خود امتحان كند.
Back to top Go down
View user profile
yunes

avatar

Posts : 52
Join date : 2010-05-05

PostSubject: Re: !!!چگونه پدر و مادر را حرص دهیم   Mon Jun 14, 2010 8:17 am

نبینم اون روزی که پدر ومادرت رو اذیت کنی ها!
Back to top Go down
View user profile
 
!!!چگونه پدر و مادر را حرص دهیم
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dentistry of KUMS :: تالار گوناگون :: سرگرمی-
Jump to: