Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

دعاهای کودکان معصوم ایرانی2

Go down 
2 posters
AuthorMessage
fatima

fatima

دعاهای کودکان معصوم ایرانی2 Empty
PostSubject: دعاهای کودکان معصوم ایرانی2   دعاهای کودکان معصوم ایرانی2 EmptyMon Jun 28, 2010 6:26 pm

مي خوانمش كه چنان اجابت كند دعادعاهاي كودكان معصوم ايراني... (آمين يادتان نرود!)

"هزاران نفر براي باريدن باران دعا مي‌کنند غافل از آنکه خداوند با کودکي است که چکمه‌هايش سوراخ است."

آرزو دارم سر آمپول‌ها نرم باشد! (تاده نظر‌بيگيان / ? ساله)

خداي مهربانم! من در سال جديد از شما مي‌خواهم اگر در شهر ما سيل آمد فوراً من را به ماهي تبديل کني! (نسيم حبيبي / ? ساله)

اي خداي مهربان! پدر من آرايشگاه دارد. من هميشه براي سلامت بودن او دعا مي‌کنم. از تو مي‌خواهم بازار آرايشگاه او و همه آرايشگاه‌ها را خوب کني تا بتوانم پول عضويت کانون را از او بگيرم چون وقتي از او پول عضويت کانون را مي‌خواهم مي‌گويد بازار آرايشگاه خوب نيست! (فرشته جبار نژاد ملکي / 11 ساله)

خداي عزيزم! من تا حالا هيچ دعايي نکردم. ميتوني ليستت رو نگاه کني. خدايا ازت ميخوام صداي گريه برادر کوچيکم رو کم کني! (سوسن خاطري / 9 ساله)

خدايا! يک جوري کن يک روز پدرم من را به مسجد ببرد. (کيانمهر ره‌گوي / 7 ساله)

خداي عزيزم! در سال جديد کمک کن تا مادربزرگم دوباره دندان دربياورد آخر او دندان مصنوعي دارد! (الناز جهانگيري / 10 ساله)

آرزوي من اين است که اي کاش مامان و بابام عيدي من را از من نگيرند. آنها هر سال عيدي‌هايي را که من جمع مي‌کنم از من مي‌گيرند و به بچه‌ آنهايي مي‌دهند که به من عيدي مي‌دهند! (سحر آذريان / ? ساله)

بسم الله الرحمن الرحيم. خدايا! از تو مي‌خواهم که برادرم به سربازي برود و آن را تمام کند. آخه او سرباز فراري است. مادرم هي غصه مي‌خورد و مي‌گويد کي کارت پايان خدمت مي‌گيري؟ (حسن ترک / 8 ساله)

اي خدا! کاش همه مادرها مثل قديم خودشان نان بپزند من مجبور نباشم در صف نان بايستم! (شاهين روحي / 11 ساله)

خدايا! کاري کن وقتي آدم‌ها مي‌خوان دروغ بگن يادشون بره! (پويا گلپر / 10 ساله)

خدا جون! تو که اينقدر بزرگ هستي چطوري مياي خونه ما؟ دعا مي‌کنم در سال جديد به اين سؤالم جواب بدي! (پيمان زارعي / 10 ساله)

خدايا! يک برادر تپل به من بده!! (زهره صبورنژاد / 7 ساله)

اي خدا! کاري کن که دزدان کور شوند ممنونم! (صادق بيگ زاده / 11 ساله)

خدايا! در اين لحظه زيبا و عزيز از تو مي‌خواهم که به پدر و مادر همه بچه‌هاي تالاسمي پول عطا کني تا همه ما بتوانيم داروي "اکس جيد" را بخيريم و از درد و عذاب سوزن در شبها رها شويم و در خواب شبانه‌يمان مانند بچه‌هاي سالم پروانه بگيريم و از کابوس سوزن رها شويم. (مهسا فرجي / 11 ساله)

دلم مي‌خواهد حتي اگر شوهر کنم خمير دندان ژله‌اي بزنم! (روشنک روزبهاني / 8 ساله)

خدايا! شفاي مريض‌ها را بده هم چنين شفاي من را نيز بده تا مثل همه بازي کنم و هيچ‌کس نگران من نباشد و براي قبول شدن دعا 600 عدد صلوات گفتم ان شاء الله خدا حوصله داشته باشد و شفاي همه ما را بدهد. الهي آمين. (مهدي اصلاني / 11 ساله)

خدايا! دست شما درد نکند ما شما را خيلي دوست داريم! (مينا اميري / 8 ساله)

خدايا! تمام بچه‌هاي کلاسمان زن داداش دارند از تو مي‌خواهم مرا زن دادش دار کني! (زهرا فراهاني / 11 ساله)

اي خداي مهربان! من سالهاست آرزو دارم که پدرم يک توپ برايم بخرد اما پدرم بدليل مشکلات نتوانسته بخرد. مطمئن هستم من امسال به آرزوي خودم مي‌رسم. خدايا دعاي مرا قبول کن. (رضا رضائي طومار آغاج / 13 ساله)

اي خداي مهربان! من رستم دستان را خيلي دوست دارم از تو خواهش مي‌کنم کاري کني که شبي او را در خواب ببينم! (شايان نوري / 9 ساله)
امین
Back to top Go down
saba j

دعاهای کودکان معصوم ایرانی2 Empty
PostSubject: Re: دعاهای کودکان معصوم ایرانی2   دعاهای کودکان معصوم ایرانی2 EmptyFri Jul 02, 2010 1:34 pm

سلام به تو كه منو آفريدي مامان را آفريدي بابا وداداش را آفريدي مامان به خاطر من با توقهر كرده است من مامان را به اندازه ي يه تريلي لينا لوله اي دوست دارم تو منو خوب كن تا مامان بفهمه خيلي مهربان هستي نامه ميلاد 9ساله كه سرطان خون داره
Back to top Go down

دعاهای کودکان معصوم ایرانی2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» دعاهای کودکان معصوم ایرانی1