Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88

Go down 
2 posters
AuthorMessage
fatima

fatima

ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88 Empty
PostSubject: ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88   ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88 EmptyWed Jul 21, 2010 1:50 pm

سلام به همه ی هم کلاسی های محترم یه ترم با همه ی خوبی و بدی و, وسختی هاش گذشت اما هیچ وقت خاطراتش از ذهن ما پاک نمیشه مخصوصا که ما ترم اول بودیم و با محیط دانشگاه و قوانینش اشنا نبودیم هنوزم وقتی به یاد تعطیل کردن بیو عملی می افتم تعجب می کنم که چطوری این کار رو کردیم(البته به سادگی کار یه لحظه بود) یک ایده ای به ذهنم رسید که بیام از همه ی شما بخوام که اتفاقات جالبی که توی این مدت براتون افتاده چه توی خوابگاه یا دانشگاه ویا سوتی هایی که دادین رو توی این پست بنویسین مرسی از همکاریتون
Back to top Go down
Mohana

Mohana

ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88 Empty
PostSubject: Re: ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88   ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88 EmptyWed Jul 21, 2010 2:22 pm

خب من یکی از هزاران سوتی که دادم این بود:

روزی که دانشگاه به علت گردوخاک تعطیل شد من خبر نداشتم و دانشگاه اومدم بعد یکی از دوستام زنگ زد و گفت مطمینی دانشگاه

تعطیله منم خیلی مطمین نبودم گفتم بذار از یکی بپرسم همین موقع دکتر ق با پرایدش وارد دانشگاه شد منم به دوستم گفتم اجازه بده از دکتر

بپرسم خلاصه از در بیرونی دانشکده داروسازی تا در داخلی دنبال استاد دویدم بعد نفس نفس زنان پرسیدم استاد امروز دانشگاه

تعطیله استاد گفت من اطلاعی ندارم بعد خواستم برگردم که استاد ازم پرسید شما از دم در تا اینجا دنبال من دویدی؟ منم که فکر نمی

کردم کار بدی انجام داده باشم گفتم آره استاد. بعد استاد گفت که دیگه از این کارا توی محوطه دانشگاه نکن منم که از خجالت آب

شده بودم گفتم باشه استاد

Back to top Go down

ترم اول و خاطرات دندانپزشکی 88
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» بازگرد ای خاطرات کودکی....................
» " فوبیای دندانپزشکی "
» دندانپزشکی نوین
» ضرب المثل های دندانپزشکی+طنز
» دندانپزشکی در ایران