Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

فكر خبيث

Go down 
+3
hosna
Sahar
arkia
7 posters
AuthorMessage
arkia

arkia

فكر خبيث Empty
PostSubject: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyMon May 03, 2010 7:24 am

اين فكر خبيس كه يك مقاله!!!!! در باره دعواي....دعوا كه نميشه گفت بلكه يه گفتمان كاملا دوستانه ي آقاي همدوني و خانم شمالي بنويسم رُ بچه هاي كلاس به كله ي پوكم انداختن چون اينقدر همه سوال پر30دن كه تو كه خواهرت اون ترفِ بگو ببينم قزيه چيه؟منم تصميم گرفتم يه خلاصه اي از بزن بزن... ببخشيد از يه گفتمان دوستانه طهيه و به معرض برُبچ بزارم
گفتگوي بسيار دوستانه از اونجا شروع ميشه كه خانم آ(همه شاهد باشن كه اسمِ كسي رُ نبردم) كه هميشه 6 بگيرِ كلاسمونه اين دفه به دليل دوستاي نا باب درسشو نخونده و ديگه خودتون بهتر ميدونين كه يه بچه درس خون درسشو نخونه بايد ابر و بادُ مه و خورشيدُ فلك به قول آقاي كرم30ما بسيچ شن كه عملياتِ كنسليزاسيون روي نمونه امتحان غير مذكور صورت گرفته و امتحان به سان امتحاني كه اض اُستاد زاييده نشده حذف گردد.و اين بچه درسخون كلاس هم طسميم به حذف آقاي ويسي...ببخشيد طسميم به حذف درس آقاي وي سي..ببخشيد ويسي مينمايد و اين پروژهي سخت رو به قول بچه هاي متجدد به اُپرا فاز(فاز عمل) ميزاره و از بچه هاي كلاس امزاي ورق سفيد ميگيره. (حرف كه از خرخونا...خجالتم درس خونا شد حيف دونستم يادي از خواهران راستي-خالص رو-سهرابي-لطفي وبرادران فرزانه و مرادي نشود البته از خواهر آخري عذر ميخوام كه اسمشو ذكر كردم و بايد بدونه كه با يه گل بهار نميشه_همين جا هم لازمه يه هشدار برادرانه به خانم جليليان بدم كه حواسش به نمره هاش باشه)
نماينده هم (بچه همدونيه رو ميگم كه خيلي جلف مي خنده) كه فردي مقققققققققتدره وفكر ميكنه 2.5پيرهن بيشتر از اون خانم خطره كه بسيار خطره پاره كرده مياد پايين كلاس و به سان يك بچه ي با ادب نما با يه خنده ي مليح(از اون خنده هاي مشهور) كارشو شروع ميكنه و استارتِ گفتمانه هِ رو ميزنه و بعدشم كه با عكس العمل...(خودتون مي دونين) خانم آ روبه رو ميشه و هر 2 تاشون نتيجه ميگيرن كه 1:نماينده بايد تمام كننده كارها باشه 2:پايين كلاس جاي خوبي براي درد دل كردن و پريدن به ديگران نيست بلكه بايد شكايات حزوري و با رعايت حق يارو خانمه باشه
در آخر ميخواستم از خودم به خاطر اين اثر چرند و بي مزه كه فكر ميكنم خيلي خوشمضم تشكر كنم
تهيه كننده و كارگردان و تصوير بردار و ...
(منظورم صبح نيست)A.M
بيا تا دست ازين عالم بداريم بيا تا پاي دل از گِل برآريم
بيا تا بردباري پيشه سازيم بيا تاتخم نيكويي بكاريم
Laughing Razz

Last edited by arkia on Sat May 08, 2010 7:18 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
Sahar

Sahar

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyMon May 03, 2010 2:20 pm

اولا هرگونه تشابه اسمی با خانومای خرخوان مذکور رو شدیدا تکذیب میکنم.خودتونم خوب میدونین که این وصله ها به من نمیچسبه .نمره هام داد میزنه Very Happy
دوما خیلی قشنگ وبی غرض نوشته شده بود.شروع خوبی بود برای اینکه از این به بعد هرمساله یی که تو کلاس پیش میاد به این شکل حل بشه .دستتون درد نکنه اقای مردانی
سوما با این تیکه بدجور موافقم :بیا تا بردباری پیشه سازیم
راستی:باادب نما؟؟؟؟ Question
Back to top Go down
hosna

hosna

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyMon May 03, 2010 4:56 pm

ازاینکه منو در جرگه خرخونا (ااا ببخشید درسخونا)قرار دادین کمال تشکر را دارم!!!!!!!! راستی برادرای اون ترفی که میپر30دن این ترف چه خبره حالا فهمیدن؟؟
(از نقد خوبتون ممنون)
Back to top Go down
Mohana

Mohana

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyMon May 03, 2010 5:01 pm

نمردیمو شدیم بچه خرخوان!!حالا بعد از امتحان بیو معلوم میشه کی خرخوانه.
خدایی متن قشنگی نوشتین دستتون درد نکنه*
Back to top Go down
saman.f

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyMon May 03, 2010 7:27 pm

...........

Last edited by saman.f on Thu May 20, 2010 9:54 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
fatima

fatima

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyTue May 04, 2010 4:42 am

متنتون خیلی نایس بود استغفرالله من من و درس لاالله الاالله چه تهمت ه8ایی که این خلق الله به ادم نمیزنن حیف که جی دی اسلینجر دم دست نیست که متن جالب شما رو بخونه البته اگر بخواین می تونم باهاش صحبت کنم جدا باعث شادی سگمنت تحتانی قلبمان شد اناتومی شش شدم دیگه rabbit Rolling Eyes
Back to top Go down
Tanaz

Tanaz

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث EmptyTue May 04, 2010 5:55 am

خداوکیلی نقد فوق العاده ای بود.مر30 اقای مردانی
فقط یک ایراد کوچولو: کاش فرست نیم خانوم جلیلیان رو می نوشتین که من از جلیلیان بودنم پشیمون نشم
Back to top Go down
Sponsored content

فكر خبيث Empty
PostSubject: Re: فكر خبيث   فكر خبيث Empty

Back to top Go down

فكر خبيث
Back to top 
Page 1 of 1