دندانپزشکی 88 کرمانشاه
 
PortalHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 فرشته ی یک کودک

Go down 
AuthorMessage
fatima

fatima

Posts : 103
Join date : 2010-04-28

فرشته ی یک کودک Empty
PostSubject: فرشته ی یک کودک   فرشته ی یک کودک EmptySun Oct 24, 2010 4:53 pm

فرشته‌ي يک کودک

کودکي که آماده تولد بود ، نزد خدا رفت و از او پرسيد: "مي گويند فردا شما مرا به زمين مي فرستيد ، اما من به اين کوچکي و بدون هيچ کمکي چگونه مي توانم براي زندگي به آنجا بروم "؟ خداوند پاسخ داد: "از ميان تعداد بسياري از فرشتگان، من يکي را براي تو در نظر گرفته ام. او در انتظار توست و از تو نگه داري خواهد کرد." اما کودک هنوز مطمئن نبود که مي خواهد برود يا نه .
"اما اينجا در بهشت، من هيچ کاري جز خنديدن و آواز خواندن ندارم و اينها براي شادي من کافي هستند" . خداوند لبخند زد: "فرشته تو برايت آواز خواهد خواند، و هر روز به تو لبخند خواهد زد. تو عشق او را احساس خواهي کرد و شاد خواهي بود". کودک ادامه داد: "من چطور مي توانم بفهمم که مردم چه مي گويند وقتي زبان آنها را نمي دانم؟" خداوند او را نوازش کرد و گفت: "فرشته تو ، زيباترين و شيرين ترين واژه هايي را که ممکن است بشنوي در گوش تو زمزمه خواهد کرد و با دقت و صبوري به تو ياد خواهد داد که چگونه صحبت کني".
کودک با ناراحتي گفت: "وقتي مي خواهم با شما صحبت کنم، چه کنم"؟ اما خدا براي اين سوال هم پاسخي داشت: "فرشته ات دستهايت را در کنار هم قرار خواهد داد و به تو ياد مي دهد که چگونه دعا کني". کودک سرش را برگرداند و پرسيد: "شنيده ام در زمين انسانهاي بدي هم زندگي مي کنند. چه کسي از من محافظت خواهد کرد" ؟"فرشته ات از تو محافظت خواهد کرد، حتي اگر به قيمت جانش تمام شود".
کودک با ناراحتي ادامه داد: "اما من هميشه به اين دليل که ديگر نمي توانم شما را ببينم، ناراحت خواهم بود". خداوند لبخند زد و گفت: "فرشته ات هميشه درباره من با تو صحبت خواهد کرد و به تو راه بازگشت نزد من را خواهد آموخت، گر چه من هميشه در کنار تو خواهم بود".
در آن هنگام بهشت آرام بود اما صدا هايي از زمين شنيده مي شد. کودک مي دانست که بايد به زودي سفرش را آغاز کند. او به آرامي يک سوال ديگر از خداوند پرسيد: "خدايا! اگر من بايد همين حالا بروم، لطفا نام فرشته‌ام را به من بگوئيد". خداوند شانه او را نوازش کرد و پاسخ داد: "نام فرشته ات اهميتي ندارد. به راحتي مي تواني او را مادر صدا کني ."
Back to top Go down
View user profile
 
فرشته ی یک کودک
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dentistry of KUMS :: دندانپزشکی 88 :: غیره!-
Jump to: