Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

بالهایت را کجا گذاشتی؟

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Sahar

Sahar

بالهایت را کجا گذاشتی؟ Empty
PostSubject: بالهایت را کجا گذاشتی؟   بالهایت را کجا گذاشتی؟ EmptyTue Nov 23, 2010 8:09 pm

بالهایت را کجا گذاشتی ؟
پرنده بر شانه های انسان نشست . انسان با تعجب رو به پرنده کرد و گفت:اما من درخت نیستم . تو نمی توانی روی شانه های من آشیانه بسازی
پرنده گفت:من فرق درخت ها و آدم ها را خوب می دانم . اما گاهی پرنده ها و انسانها را اشتباه می گیرم.
انسان خندید و به نظرش این بزرگترین اشباه ممکن بود.
پرنده گفت:راستی ،چرا پر زدن را کنار گذاشتی؟
انسان منظور پرنده را نفهمید اما باز هم خندید.
پرندهگفت:نمی دانی توی آسمان چقدر جای تو خالی است.انسان دیگرنخندید.انگار تهته خاطراتش چیزی را به یاد آورد.چیزی که نمی دانست چیست. شاید یک آبیدور.یک اوج دوست داشتنی .
پرنده گفت:غیرازتو پرنده های دیگری را هم می شناسم که پرزدن از یادشان رفته است. درست است که پرواز برای یک پرنده ضرورت دارد،اما اگر تمرین نکند فراموشش می شود.
پرندهاین را گفت و پرزد.انسان رد پرنده را دنبال کرد تا این که چشمش به یک آبیبزرگ افتاد و به یاد آورد روزی نام این آبی بزرگ بالای سرش آسمان بود وچیزی شبیه دلتنگی توی دلش موج زد.
آنوقت خدا برشانه های کوچک انسان دست گذاشت و گفت :یادت می آید تورا با دوبال و دو پا آفریده بودم؟ زمین و آسمان هردو برای تو بود . اما تو آسمانرا ندیدی.
راستی عزیزم بالهایت را کجا گذاشتی؟
انسان دست بر شانه هایش گذاشت و جای خالی چیزی را احساس کرد.آن گاه سردر آغوش خدا گذاشت و گریست!!!
Back to top Go down
hosna

hosna

PostSubject: Re: بالهایت را کجا گذاشتی؟   بالهایت را کجا گذاشتی؟ EmptyWed Nov 24, 2010 9:36 pm

........vaghean tasirgozar bud...parvaz
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven faghat kheili riz neveshti
merci cheers
Back to top Go down
miro

miro

PostSubject: Re: بالهایت را کجا گذاشتی؟   بالهایت را کجا گذاشتی؟ EmptySat Nov 27, 2010 1:58 pm

ای ای ای
گریه میکنیممممممممم
ماماننننن
هایییییییی
من بالامو میخواممم
باز دوباره گریه میکنیم Crying or Very sad
Back to top Go down
0111

0111

PostSubject: Re: بالهایت را کجا گذاشتی؟   بالهایت را کجا گذاشتی؟ EmptyFri Dec 03, 2010 9:54 am

فرشته تصمیمش را گرفته بود. پیش خدا رفت و گفت:

خدایا، می خواهم زمین را از نزدیک ببینم. اجازه می خواهم و مهلتی کوتاه. دلم بی تاب تجربه ای زمینی است.

خداوند درخواست فرشته را پذیرفت.

فرشته گفت: تا بازگردم بال هایم را اینجا می سپارم؛ این بال ها در زمین چندان به کار من نمی آید.

خداوند بالهای فرشته را بر روی پشته ای از بال های دیگر گذاشت و گفت: بال هایت را به امانت نگاه می دارم، اما بترس که زمین اسیرت نکند، زیرا که خاک زمینم دامنگیر است.

فرشته گفت: بازمی گردم، حتما بازمی گردم. این قولی است که فرشته ای به خداوند می دهد.

فرشته به زمین آمد و از دیدن آن همه فرشته ی بی بال تعجب کرد. او هر که را می دید، به یاد می آورد. زیرا او را قبلا در بهشت دیده بود. اما نمی فهمید چرا این فرشته ها برای پس گرفتن بالهایشان به بهشت بر نمی گردند.

روزها گذشت و با گذشت هر روز فرشته چیزی را از یاد برد. و روزی رسید که فرشته دیگر چیزی از آن گذشته ی دور و زیبا به یاد نمی آورد؛ نه بالش را و نه قولش را.

فرشته فراموش کرد. فرشته در زمین ماند.

فرشته هرگز به بهشت برنگشت.

Havasemun b gholemun bashe;mabada k yademun bere!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: بالهایت را کجا گذاشتی؟   بالهایت را کجا گذاشتی؟ Empty

Back to top Go down

بالهایت را کجا گذاشتی؟
Back to top 
Page 1 of 1