Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

یاد باد آن روزگاران یاد باد

Go down 
+14
saeede
saba j
Tanaz
sa/ba
hosna
mohsen
sadeghi
Mahshid
fatima
zeinab
Sahar
Mohana
s sahar
Somaye
18 posters
AuthorMessage
Somaye

Somaye

یاد باد آن روزگاران یاد باد Empty
PostSubject: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyTue Jan 31, 2012 7:00 pm

جاده اسم من و فریاد میزنه
میگه امروز روز دل بریدنه
کوله باری که پر از خاطره هاست
روی شونه های لرزون منه
پشت سر گذاشتن خاطره ها
خیلی سخته ولی چاره ندارم
جاده فریاد میزنه بیا بیا
جاده آغوششو وا کرده برام
منتظر مونده که من باهاش بیام
قصه ی تلخ خداحافظی رو
میخونم با اینکه بسته س لبام

سلام به دوستای عزیز و همکلاسیای خوبم امید ان دارم که حال تک تکتون خوب باشه و امتحاناتونو با موفقیت پشت سر گذاشته باشین <راستش نمیدونم
چجور این متن و بنویسم وچجور حرفامو بزنم 4ترم بودن با همکلاسیای خوبی مثل شماها با دوستان عزیزی که داشتم اونقد خاطره شیرین (یه وقتایی غمگین که شیرینیش بیشتر بود)تو کوله باری که بر دوش دارم واسم قرار دادن که گفتن خداحافظ و دوری از شماهارو واسم خیلی سخت کرده
Crying or Very sad :cry

ولی خوب چه میشه کرد اگر بار گران بودیم رفتیم اگر نامهربان(البته من که مهربون بودم مگه نه؟
Laughing Laughing )
بودیم رفتیم .....فک نکنم دیگه بتونم دوستای خوبی مثل شماهارو پیدا کنم و تو شیراز کلاسی به خوبی کلاس خودمون گیرم بیاد(البته اگه یه خورده
صمیمی تر بودیم قشنگیش بیشتر بود)
یادش بخیر اون لحظه های خوب وشیرین توی جنگل های گیلان ببخشید قاطی کردم تو راه سلف سرخه لیژه با دو پای خسته کوفته دور می گشتم ز دارو!!تا بخورم لقمه ای نون با خورشتی که چمن بود
Evil or Very Mad
ناگهان می دیدم بره هایی چاق و چله چست وچابک.....(اخ ببخشید حواسم نبود من شیرازیم ادامشو خودتون بگید حوصلم نمیشه
Sleep Very Happy )
یادش به خیر ترم 1من وفاطمه جون همش کلاسای ادبیات رو می پیچوندیم و5دقیقه اخر رو با یه اعتماد به نفس در حد تیم ملی می رفتیم سر کلاس فاطمه جون خیلی دلم برات تنگ شده Sad Sad Sad
یادش بخیر ترم 2چه شبا که تا 4 صبح بیدار میموندیم فیلم نگاه میکردیم صبحشم سر کلاس فیزیو با چشای باز میخوابیدیم آخرشم هی میگفتم بچه ها

اااااااااااااااااااااااااااااااااآخر فیلم چی شد چرا منو بیدار نکردین Very Happy Very Happy
ترم 3رو نگو!!!!!!!!کلاس زبان به اصطلاح تخصصی رو چجور می پیچوندیم تا سوار تاب شیم آخه این چه کاری بود Exclamation Exclamation Question Question
اواسط ترم 3اون روزی که هوا بارونی بود بچه هارو مجبور کردم که بیاین بریم کوه کدوم کوه همون کوهی که پشت دانشگامونه حافظا
Razz Razz ای
بابا من دوباره قاطی کردم
تازه اینا که چیزی نیست ترم 4 از بس که سرویس نداشتیم برگشتنی شروع کردیم به پیاده روی در حال پیراشکی خوردن بودیم که تازه فهمیدیم ای داد
بی داد ما رسیدیم گاراژ
lol!
آخه بچه ها یه خورده منو درک کنین..................

راستی زینب جون بعد این همه ترم که مدام تو اتاقت بودم هنوزم احساس ناراحتی میکنم یادته موقع هایی که حواسم نبود چایی یا غذا رو فرش می ریختم

همش میگفتی باید آخرش این فرش اتاق منو بشوری ببخشید ولی عمرا کی من!!!!من و فرش یا فرش و من استغفرالله زینب جون برو توبه کن شاید

مورد لطف وبخشش خدا قرار بگیری ولی اعتراف میکنم واقعا تو اتاقت راحت بودم و خیلیم بهم خوش می گذشت. راستی هنوزم فک میکنی بافت دهان و

دندان ناشناخته های زیادی داره و باید بریم تو کار تحقیقاتش میدونم مقصر منم آخه شب تولدت بدجور ترسوندمت هنوزم معتقدم که سکته ی ناقص رو با

جیغ دومت زدی.............خوب بگذریم از این خاطره ها اینا فقط در حد آنگستروم بود هنوزم وقتی بهشون فک میکنم اشک تو چشام حلقه میزنه

اگه تو این مدت حرفی زدم یا کاری کردم که باعث ناراحتی کسی شده لطفا منو حلالم کنین اگه هم حلالم نکردین....خوب چیه مگه چرا اینجوری نگاه
میکنین....حلال کنین دیگه Laughing Laughing
اگه هم حلال نمیکنین خوب منم.....

از همه دوستان وهمکلاسیای عزیزم به خاطر همه خوبی هاشون تشکر میکنم دلم واسه همتون تنگ میشه و هیچوقت فراموشتون نمیکنم
در پایان از تک تک دوستای خوابگاهیم زینب فداکارم ،حسنی گلم،سعیده مهربونم،فرزانه عزیزم،الهه نازنینم،صبای دلسوزم تشکر میکنم دست تک

تکشونو میبوسم البته بماند که هر چقد میگفتم اگه فقط یه نفرتون یه بار بهم بگه نرو منم همین کرمانشاه میمونم ولی همش میگفتن برو دیگه Laughing Laughing
خواهشی که دارم اینه که یه خورده جو کلاس خودمونی تر بشه هر چند که من دیگه نیستم خواهش عاجزانه دیگمم اینه که حداقل به خاطر بالا بردن آمار
بازدید سایتم که شده بیاین تو این پست نظر بدین که یه خاطره خوب واسم بشه Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
خوشویستانی بررز آ رزوی موفقیت تان بؤئه کم من ئه چم بو شیراز ولی تا ابد له دل و یاد من هن
Smile
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Last edited by Somaye on Thu Feb 02, 2012 7:50 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
s sahar

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyWed Feb 01, 2012 12:06 pm

سمیه ی عزیزم متن خیلی جالبی بود با خوندن این متن خاطرات این 4 ترم برام مرور شد .یاد اون روز ثبت نام دانشگاه افتادم که برای اولین بار تو و نیکان و الهه رو دیدم .تو هنوزمثل همون روز اولی که دیدمت اروم و مهربونی .هر خوبی یا بدی از ما دیدی حلال کن خیلی دوست دارم ودلم برات تنگ میشه . امیدوارم همیشه موفق باشی cheers cheers cheers
Back to top Go down
Mohana

Mohana

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyWed Feb 01, 2012 2:18 pm

در مورد جو کلاس و خودمونی شدن ما که خیلی تلاش کردیم که آخرش فهمیدیم چرا بهتر از این نشد ولی ما خیلی سعی کردیم که بشه

به هر حال امیدوارم هر جا که میری موفق و موید باشی

برات آرزوی سلامتی میکنم

امیدوارم اونجا کلاسش صمیمی تر از کلاس ما باشه

Back to top Go down
Sahar

Sahar

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyWed Feb 01, 2012 5:28 pm

somaye jan az samime ghalb barat arezuye salamati va mofaghiat daram dar tamame zamine ha khosoosan darsi va varzeshi

be salamat Smile
toam mano halal kon
Back to top Go down
zeinab

zeinab

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 12:56 pm

اشبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم / خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم
خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم / در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم
........................................................................................................
ی کاش هیچ وقت خابگاهم رو عوض نمی کردم !
ای کاش هیچ وقت فرجه ی امتحانحمو خابگاه نمی موندم !
ای کاش هیچ وقت کتاب خلاصه فیزیو رو بهت نمی دادم !
ای کاش هیچ وقت شب امتحانای ترم سوم من وترم دوم تو رو باهم بیدار نمی موندیم !
ای کاش هیچ وقت شبای اسفند ماه (.......) نمیومدی اتاقمون !
ای کاش همین ترم میرفتی چون بعد تابستون بود!
ای کاش این ترم اینقد با هم صمیمی نمی شدیم!
ای کاش ..............................
به خاطر اینکه الان اینجوری بغض نمی کردم Sad Sad Sad ...................
دلم نمیاد بگم نری چون اونجا شیرازه. یا بذار بگم ای کاش اونجا شیراز نبود
خدا و دیار سردوو بوود flower flower flower
هم خابگاهی .داروی 88
Back to top Go down
fatima

fatima

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 3:11 pm

somaie jan barat arezooie movafaghiat mikonam omidvarasm ham dar zamineie varzeshi va ham dar zamineie darsi movafagh bashi hamishe shado khooshhal bashi ma ke toro halal kardim Wink to ham maro halal koni Wink ba arezooye movafaghiat:*
Back to top Go down
Mahshid

Mahshid

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 4:04 pm

somaie jan omidvaram harja bashi movafagh va hamishe shad bashi. Hamishe duset daram va barat arezoo mikonam:

geryeat az sare shogh

khandeat az tahe del....

va akharesham bayad begam:

به صورت از نظر ما اگرچه محجوب است Like a Star @ heaven همیشه در نظر خاطر مرفه ماست

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Back to top Go down
sadeghi

sadeghi

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 5:48 pm

omidvaram movafagh bashi....

be hafez va sadi salame mano beresoon... scratch scratch
Back to top Go down
mohsen

mohsen

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 6:24 pm

movafagh bashid.... cheers cheers cheers یاد باد آن روزگاران یاد باد Thumbnail

Last edited by mohsen on Thu Feb 02, 2012 9:48 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
zeinab

zeinab

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 6:41 pm

فرا رسید لحظه ای كه كاش فرا نمی رسید
فرا رسید لحظه ای كه كاش در اعماق زندگی محو می شد و به سر نمی رسید

لحظه جدایی چقدر سخت است
لحظه جدایی دو رفیق تنهایی ها ، دو رفیقی كه با هم در لحظه های غربت بودند ، و درد
و دل می كردندو درد دل هم را احساس میكردند از ته دل

با هم بودند در تمام لحظه های غربت ، در تمام لحظه های شادی و غم و غصه با هم بودند
و خاطرات زیبا و بیاد ماندنی بر جا گذاشتند

حالا كه خاطرات زیبا به جا گذاشتند و همیشه با هم بودند اینك باید از هم جدا شوند
لحظه جدایی خیلی سخت است لحظه ای كه تنها در چشمان دو رفیق اشك دیده میشد.اشك دوری

، اشك فاصله ، اشك جدایی
اشكهایی كه هر قطره از آن بیانگر یك خاطره از لحظه های با هم بودنشان بود

قطره اول كه از چشمانشان جاری شد به یاد روزهای آشناییشان ریخته شد
قطره دوم اشكهایشان، به یاد روزهایی كه با هم بودند ریخته شد

قطره سوم اشكهایشان به یاد لحظه سخت جداییشان ریخته شد ، و بقیه اشكهایشان فقط برای

اینكه دلشان خالی شود ودیگر بغضی در گلویشان نباشد از چشمانشان سرازیر شد.به یاد

خنده ها ، قهقهه ها ، به یاد غصه ها ، شادی ها و گریه ها اشك میریختند.و اینك زمانش فرا

رسیده بود كه شعر جدایی را می خواندند
شعری كه در آن آواز غمگینی بود ، شعری كه در آن آواز آغاز جدایی بود

دست رفاقت در دستان هر دویشان گرمای خاصی به آن لحظه سرد غمگین بخشیده بود اما
سرنوشت اینچنین می خواست

حالا كه آنها از هم جدا شده اند و باید دوری هم را تحمل كنند در عوض قلبهایشان تا
ابد در كنار هم به رسم رفاقت باقی خواهد ماند

سمیه جون تازه دیشب باورم شد که واقها میخوای از پیشمون بری Sad Sad Sad Sad
چه خاطره های خوبی که باهم داشتیم یادته یه شب اومدیم اتاقت به جای چای کلی نون بربری بهمون دادی ما هم هیچی نگفتیم و هی نون خوردیم تا اینکه هم اتاقیت گفت سمیه نمی خوای بهشون چایی بدی Laughing Laughing
تو هم که از بس تنبل بودی رفتی اب واسمون اوردی نکنه خفه شیم .......نمیدونم چرا بعدش واسمون خرما آوردی Question Question Question راستی من
حرفمو پس نمیگیرم حواست باشه ها عید باید بیا ی فرش اتاقمو بشوری Razz
از ته دلم واست ارزوی موفقیت میکنم خیلی دلم واست تنگ میشه Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
روزگار ی که ما در اون زندگی میکنیم تنها چیزی که یاد گرفته جدا کردن دوستان از همه Sad Sad
Back to top Go down
hosna

hosna

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 8:29 pm

خداحافظ همین حالا ، همین حالا که من تنـــــهام

خداحافظ به شرطی که بفهمی ، تر شده چشمام

خداحافظ کمی غمگیـــن بــه یاد اون همه تردید

بـــــه یاد آسمونی کـــــه منـــو از چشم تو می دید

اگه گفتم خداحافظ نه اینکه رفتنت سـاده است

نه اینکه میشـــه باور کـــرد دوباره آخـــر جاده است

خداحافظ واســـه اینکـــه نبندی دل بـــه رویــاها

بدونــی بی تـــو و بـــا تـــــو همینه رســم این دنیـا

خداحافظ ... خداحافظ ... همین حالا

سمیه جونم درسته که داری از پیشمون میری ولی اینو بدون که هیچوقته هیچوقت فراموشت نمیکنم و ما همیشه همون 7تا آبجی میمونیم Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ....

یادته اون روزیو که میخاستی با چشمات چراغو خاموش کنی و در اتاقو ببندی!!! اینقد نرفتی درو ببندی تا آخرش در از رو رفت و خودش بسته شد Razz Razz

آخرشم فوت و فنشو نشونم ندادیا.... lol!

نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت،خیلی حس بدیه... ولی خب این فکر که اونجا موفق تری یخرده آرومم میکنه Sad Sad

راستش دیشب اولین باری بود که گریه 7تامونو دیدم....فک نمیکردم جدایی اینقد سخت باشه Sad Sad

این آبجی کوچیکه با تمام وجودش برات آرزوی سلامتی و موفقیت داره cheers cheers I love you cheers cheers
Back to top Go down
sa/ba

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 8:36 pm

سمیه عزیزم واقعا نمیدونم چه جوری احساسمو از رفتنت بگم خیلی برام سخته! از فکر اینکه ترم بعد دیگه پیشمون نیستی عجیب دلم میگیره.....ا
توی مذهب ما خداحافظی و جدائی جائی نداشت سمیه چه جوری به خاطر این گناهت ببخشیمت؟؟؟؟ا

میدونم که واقعا از ته ته دلت نمیخواستی بری، هر وقت که میگفتی بچه ها اگه حتی یکیتون فقط یه بار هم بهم بگه نرو نمیرم،بغضم میگرفت بهت میگفتم برو دیگه دست از سرمون بردار!!! ولی نه؛ واقعا دلم نمیخواست که بری .ا

....هیچ وقت فکرشو نمیکردم لحظات جدائیمون اینقد برام سخت بگذره
تا ابد تا آخرین روزی که نفس میکشم خاطره قشنگ و پروانه ای شب آخر با هم بودنمونو فراموش نمیکنم حتی آسمونم بغضش ترکیده بود !دلم تنگ میشه واسه اون شب که همه غرورمونو زیرپا گذاشتیم و ابری تر از هر آسمون ابری ای باریدیم
دلم تنگ میشه واسه همه مهربونیات کاش حداقل اینقد خوب نبودی.... Sad Sad Sadا

ببخش اگه یه وقت چیزی گفتم یا کاری کردم که ازم رنجیدی.....ا

راستی اونجا یادت نره روزی 7 بار عبادت ویژه رو انجام بدی میدونم که خوب بلدی Winkا

قصه از حنجره ایست که گره خورده به بغض یک طرف خاطره ها یک طرف فاصله ها؛
در همه آوازها ،حرف آخر زیباست؛
آخرین حرف تو چیست که به آن تکیه کنم؟
آخرین حرف من دیدن پرواز تو در فرداهاست.

آره ما همیشه 7تا میمونیم و 7 عدد خوش یمن زندگیمونه!!ا

Last edited by sa/ba on Fri Mar 02, 2012 12:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Tanaz

Tanaz

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyThu Feb 02, 2012 8:40 pm

avala az hame ey juuuuuuuunam googoosh
somaye jun dokhtar shirazi barat arezuye salamati o movafaghiat tu tamame marahele zendegit che darsi va che varzeshi (ke midunam kheili vasat moheme) daram.
ishala har ja hasti khosho khoram bashi.
behemun sar bezan harchand dure.
ayam be kam
be salamat
Back to top Go down
saba j

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyFri Feb 03, 2012 1:08 pm

[justify]غريب آمدي و آشنا رفتي
.....اما من خوب مي شناسمت
من بارها
تو را بارها در انتهاي روياي غريب ديده بودم
سميه عزيزم از اينكه ديگه مجبور نيستي دوري از خونوادتو تحمل كني واست خيلي خوشحالم اما خبر رفتنت ناراحتمون كرد
راهمان دورو دلمان كنار هم است....... Sad Sad Sad
Back to top Go down
saeede

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyFri Feb 03, 2012 5:05 pm

سميه جون اصلا باورم نميشد با اون همه ذوقي كه واسه ديدن برادرزادم كه تازه به دنيا اومده بود و نديده بودمش داشتم وقتي چشماي خيس بچه ها رو ديدم فوري گريه م بگيره و از ته دل نارحت بشم و با بقيه ي بجه ها گريه كنم خيلي واسم عزيزي و بدون كه ما هيچ وقت 6تا نميشيم همون 7تا ميمونيم و توام پيشمون هستي( همون كاسپر خودمون )خيلي خيلي دلم واست تنگ ميشه و
در آخر
دعايت ميكنم ...نميدانم چه ميخواهي!
از او خواهم براي تو هر آنچه در دلت داري cheers cheers
Back to top Go down
FARZAD

FARZAD

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyFri Feb 03, 2012 6:43 pm

بنده که جز خوبی چیزی از شما ندیدم ولی اگه شما بدی از ما دیدید به بزرگی خودتون ببخشید.در مورد جو کلاس هم شاعر میگه:خشت اول چون نهد معمار کج......
براتون ارزوی بهترین ها رو دارم.بمون سر بزنید
یاد باد آن روزگاران یاد باد Good_Bye
Back to top Go down
Hares

Hares

PostSubject: که‌جێت هـــێشتین .....   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptyFri Feb 03, 2012 8:45 pm

[center]
که‌جێت هـــێشتین .....

دره‌خـــته‌کــــان کــــه‌وتنـــه‌گریان
گــــه‌ڵاکانیــــان گشت هـــه‌ڵوه‌ران

که‌جێت هـــێشتین .....

پـــه‌پولــــه‌کان کـــه‌وتنه‌گـــریــان
بــــاڵه‌کـــانیـــان هـــه‌ڵکـــــڕوزان

که‌جێت هـــێشتین .....

هـــه‌وره‌کـــان تریشـــقاندیــــان و
فرمێـسکه‌کـــانیان بـه‌کوڵ داباران

که‌جێت هـــێشتین ....

لـــه‌بــــه‌ر دڵـــی مـــن پـــێکه‌نیت
پێــــم ده‌وتی .......
واتێــــمــەگـــه‌دڵــــم خــــۆشــــه‌

کـــاتێ مـــه‌لیش ســـه‌ری ده‌بڕن
هـــه‌ڵ ده‌پـــه‌ڕێ بۆ ئـه‌و ئێشـــــه

هیوادارم له داهاتودا سه ر که وتوو بی
Back to top Go down
sajjad

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptySat Feb 04, 2012 8:31 pm

omidvaram harja hastin movafagh bashid
Back to top Go down
0111

0111

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد EmptySun Feb 05, 2012 8:05 pm

♥♥ ♥♥ ♥♥ Somaye jo0ne kh0dam ♥♥ ♥♥ ♥♥
Naro! Va3 kh0det migam haaa! Heyfe alan k man mikham biam dari miri! Modir barnameham budi!
shamshir... Borus... Ghazahaye akhare hafte... Shirazie asil...
Man k kheili vaqte deltangetam...
M0tmaenan unja KHEILI hamechi behtare. Uni, khune, kheili khosh mgzare... Az in babat vaghan khosh halam dus junam♥
taze Mahtabam rahi kardim shz! 2tai khosh begzarunin...
Hamishe, harja k bashi duste dus dashtanio mehrabune kh0dami...
Mese hamishe behtarin bashi Somayeye azizzam♥

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: یاد باد آن روزگاران یاد باد   یاد باد آن روزگاران یاد باد Empty

Back to top Go down

یاد باد آن روزگاران یاد باد
Back to top 
Page 1 of 1