Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

دعاهای کودکان معصوم ایرانی1

Go down 
2 posters
AuthorMessage
fatima

fatima

دعاهای کودکان معصوم ایرانی1 Empty
PostSubject: دعاهای کودکان معصوم ایرانی1   دعاهای کودکان معصوم ایرانی1 EmptyMon Jun 28, 2010 6:24 pm

مي خوانمش كه چنان اجابت كند دعادعاهاي كودكان معصوم ايراني... (آمين يادتان نرود!)

"هزاران نفر براي باريدن باران دعا مي‌کنند غافل از آنکه خداوند با کودکي است که چکمه‌هايش سوراخ است."

کاشکي من يه مغازه توپ فروشي داشتم تا ديگه مجبور نمي‌شدم به جاي توپ‌هايي که همسايه‌مون پاره مي‌کرد، توپ نو بخرم! (زهرا ايماني / 12 ساله)

خدايا ماهي مرا زنده نگه دار و اگر مرد پيش خودت نگه دار و ايشالله من بتوانم خدا را بوس کنم و معلم‌مان هم مرا بوس کند!! (اميرحسام سليمي / 6 ساله)

خديا! دعا مي‌کنم که در دنيا يک جاروبرقي بزرگ اختراع شود تا ديگر رفتگران خسته نشوند! (فاطمه يارمحمدي / 11 ساله)

اي خدا! من بعضي وقت‌ها يادم مي‌رود به ياد تو باشم ولي خدايا کاش تو هميشه به ياد من بيوفتي و يادت نرود! (شقايق شوقي / 9 ساله)

خداي عزيزم! سلام. من پارسال با دوستم در خونه‌ها را مي‌زديم و فرار مي‌کرديم. خدايا منو ببخش و اگه مُردم بخاطر اين کار منو به جهنم نبر چون من امسال ديگه اين کار رو نمي‌کنم! (دلنيا عبدي‌پور / 10 ساله)

آرزو دارم بجاي اين که من به مدرسه بروم مادر و پدرم به مدرسه بروند. آن وقت آنها هم مي‌فهميدند که مدرسه رفتن چقدر سخت است و اين قدر ايراد نمي‌گرفتند! (هديه مصدري / 12 ساله)

خدايا مهدکودک از خانه ما آنقدر دور باشد که هر چه برويم، نرسيم. بعد برگرديم خانه با مامان و کيف چاشتم. پاهاي من يک دعا دارند آنها کفش پاشنه بلند تلق تلوقي (!) مي‌خوان دعا مي‌کنند بزرگ شوند که قدشان دراز شود! (باران خوارزميان / 4 ساله)

خدايا! برام يک عروسک بده. خدايا! براي داداشم يک ماشين پليس بده! (مريم عليزاده / 6 ساله)

خدايا! مي‌خورم بزرگ نميشم! کمکم کن تا خيلي خيلي بزرگ شوم! (محمد حسين اوستادي / 7 ساله)

خدايا! من دعا مي‌کنم که گاو باشم (!) و شير بدهم تا از شير، کره، پنير و ماست براي خوراک مردم بسازم! (سالار يوسفي / 11 ساله)

من دعا مي‌کنم که خودمان نه، همه مردم جهان در روز قيامت به بهشت بروند. (الميرا بدلي / 11 ساله)

خداي قشنگ سلام! خدايا چرا حيوانات درس نمي‌خواننداما ما بايد هر روز درس بخوانيم؟ در سال جديد دعا مي‌کنم آنها درس بخوانند و ما مثل آنها استراحت کنيم! (نيشتمان وازه / 10 ساله)

اگر دل درد گرفتيم نسل دکترها که آمپول مي‌زنند منقرض شود تا هيچ دکتري نتواند به من آمپول بزند! (عاطفه صفري / 11 ساله)

خداي مهربان! من يک جفت کفش مي‌خواهم بنفش باشد و موقع راه رفتن تق تق کند مرسي خدايا! (رويا ميرزاده / 7 ساله)

آمين
Back to top Go down
saba j

دعاهای کودکان معصوم ایرانی1 Empty
PostSubject: Re: دعاهای کودکان معصوم ایرانی1   دعاهای کودکان معصوم ایرانی1 EmptyFri Jul 02, 2010 1:10 pm

وقتي بچه بوديم خوشبخت ترين وبي دغدغه ترين موجودات روي زمين بوديم ولي مدائم دعا مي كرديم كه بزرگ بشيم اي كاش خدا اين دعاي ما رو برآورده نمي كرد
Back to top Go down

دعاهای کودکان معصوم ایرانی1
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» دعاهای کودکان معصوم ایرانی2