Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

ma tu o0n donya

Go down 
5 posters
AuthorMessage
0111

0111

ma tu o0n donya Empty
PostSubject: ma tu o0n donya   ma tu o0n donya EmptyThu Oct 28, 2010 3:45 pm

میگن یه روز جبرئیل میره پیش خدا گلایه میکنه که: آخه خدا، این چه وضعیه آخه؟ ما یک مشت ایرونی داریم توی بهشت که فکر میکنن اومدن خونه باباشون! به جای لباس و ردای سفید، همه شون لباس های مارک دار و آنچنانی میخوان! هیچ کدومشون از بالهاشون استفاده نمیکنن، میگن بدون ‘بنز’ و ‘ب ام و’ جایی نمیرن! !!

اون بوق و کرنای من هم گم شده… یکی از همین ها دو ماه پیش قرض گرفت و رفت دیگه ازش خبری نشد! آقا من خسته شدم از بس جلوی دروازه بهشت رو جارو زدم… امروز تمیز میکنم، فردا دوباره پر از پوست تخمه و هسته هندونه و پوست خربزه است! من حتی دیدم بعضیهاشون کاسبی هم میکنن و حلقه های بالای سرشون رو به بقیه میفروشن .

خدا میگه: ای جبرئیل! ایرانیان هم مثل بقیه هستند و بهشت به همه تعلق داره. اینها هم که گفتی، خیلی بد نسیت! برو یک زنگی به شیطان بزن تا بفهمی درد سر واقعی یعنی چی!!!

جبرئیل میره زنگ میزنه به جناب شیطان… دو سه بار میره روی پیغامگیر تا بالاخره شیطان نفس نفس زنان جواب میده: جهنم، بفرمایید؟
جبرئیل میگه: آقا سرت خیلی شلوغه انگار؟
شیطان آهی میکشه و میگه: نگو که دلم خونه… این ایرونیها اشک منو در آوردن به خدا! شب و روز برام نگذاشتن! تا روم رو میکنم این طرف، اون طرف یه آتیشی به پا میکنن! تا دو ماه پیش که اینجا هر روز چهارشنبه سوری بود و آتیش بازی!… حالا هم که…. ای داد!!! آقا نکن وای کمک!! بهت میگم نکن!!! جبرئیل جان، من برم …. اینها دارن آتیش جهنم رو خاموش میکنن که جاش کولر گازی نصب کنن
...
Rolling Eyes Razz Razz Razz Razz Rolling Eyes

Back to top Go down
hosna

hosna

ma tu o0n donya Empty
PostSubject: Re: ma tu o0n donya   ma tu o0n donya EmptyThu Oct 28, 2010 10:54 pm

Razz Razz Razz
bichare sheitun delam vasash sokht...tu har do donya bayad hers bokhore Evil or Very Mad
Back to top Go down
miro

miro

ma tu o0n donya Empty
PostSubject: Re: ma tu o0n donya   ma tu o0n donya EmptyFri Oct 29, 2010 5:26 am

ba sedaye alen delon/bachan/alpaccino (farghi nemikone) bekhunin:
bazi ba marg bazi khatarnakist albino
Back to top Go down
fatima

fatima

ma tu o0n donya Empty
PostSubject: Re: ma tu o0n donya   ma tu o0n donya EmptyFri Oct 29, 2010 4:41 pm

بالاخره باید ایرونی بودن خودمون رو ثابت کنیم چه تو این دنیا چه تو اون دنیا
Back to top Go down
arkia

arkia

ma tu o0n donya Empty
PostSubject: :D   ma tu o0n donya EmptySat Oct 30, 2010 2:34 pm

taze sare pole ...(nemidunam salate selate serate ya sarat) irunia haghe obur az vorudiaye jadid migiran
Back to top Go down
Sponsored content

ma tu o0n donya Empty
PostSubject: Re: ma tu o0n donya   ma tu o0n donya Empty

Back to top Go down

ma tu o0n donya
Back to top 
Page 1 of 1