Dentistry of KUMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دندانپزشکی 88 کرمانشاه

PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
FARZAD

FARZAD

ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! Empty
PostSubject: ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!   ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! EmptySat Jan 08, 2011 11:21 am

ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! Pictur16
Back to top Go down
Somaye

Somaye

PostSubject: Re: ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!   ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! EmptySat Jan 08, 2011 10:09 pm

ما به عنوان دندا ن 88به شما افتخار می کنیم

ولی یه سوال ذهنم رو مشغول کرده شما در فرجه ی امتحانات درس رو می خورید و ماکارونی رو می خونید Question Exclamation Razz

ما دندان 88 منتظر کسب مدال طلای المپیک آشپزی در سال آینده یا دو سال آینده دقیقا نمی دونم هستیم

lol! lol! lol!
Back to top Go down
sadeghi

sadeghi

PostSubject: Re: ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!   ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! EmptySun Jan 09, 2011 7:57 am

من به عنوان تنها کسی که خوردن این پدیده نادر رو تجربه کرده توصیه می کنم افراد زیر این ماکرونی رو نخورن(کاش من هم میرفتم خونه)

افراد خرخون...چون مخ سوت میکشه

افراد زیر بیست سال....چون هنوز معدشون رو لازم دارن

افراد بالای چهل سال ....چون معدشون حساسه

زنان باردار.....احتمال سقط جنین

افرادی که شماره اورژانس رو بلد نیستن.....چون باید سریع به بیمارستان انتقال پیدا کنن

افرادی که از لحاظ مالی تحت فشار هستن..... طبخ ماکرونی دندونی هزینه زیادی داره

افراد مبتلا به بیماری های دیابت (نوع 1یا2یا3یا4....).نارسایی کلیه وکبد...تنگی دریچه قلب مبتلایان به انفلوانزا
مبتلایان به سرماخوردگی ساده وسردرد
Back to top Go down
zeinab

zeinab

PostSubject: Re: ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!   ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! EmptySat Jan 15, 2011 7:22 pm

خوشحالم که نماینده ی کلاسمون هنر آشپزی هم دارن البته به دلیل یارانه مطمئنا همرا ه با کار در نانوایی!!!پول خوبی رو بدست می آرن در نتیجه نگرانی درمورد هزینه ی بالا طبخ این نوع ماکارونی بی مورد است Laughing Laughing
جدی دستتون درد نکنه واقعا تو خوابگاه آشپزی کردن یه هنره اونم اگه امتحان فیزیولوژی داشته باشیم
lol! lol! lol!
Back to top Go down
FARZAD

FARZAD

PostSubject: Re: ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!   ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! EmptyWed Jan 19, 2011 10:38 am

مرسي!نظر لطفتونه!
اقا صادق!بشكنخ اين دست كه نمك نداره Rolling Eyes
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!   ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان! Empty

Back to top Go down

ماكاروني دندوني؛طبخ شده توسط خودم.نوش جان!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» تفاوت نیمرو درست کردن توسط دختر ها و پسر ها